Zdrowe, domowe, gotowe i dostarczone pod sam nos!

Inspiracją do stworzenia receptur wszystkich potraw z naszej karty dań była troska o zdrowie, kondycję i samopoczucie psów. Współpracujący z nami eksperci w dziedzinie żywienia czworonogów potwierdzili nasze przekonanie, że pełnowartościowe, przygotowane z zachowaniem odpowiednich proporcji składników domowe jedzenie, może znacznie poprawić jakość życia naszych czworonogów. Wszystkie produkty 4dogs zachowują idealną dla psich potrzeb kompozycję białek, tłuszczów, węglowodanów, witamin i minerałów. Wybierając dania dla psów 4dogs, oprócz doskonałego posiłku otrzymasz:
100%
PEWNOŚCI
że podajesz psu pokarm skomponowany idealnie do jego potrzeb i wyprodukowany w sposób, który nie pozbawia pożywienia cennych dla zdrowia psa składników. Receptury naszych dań stworzone zostały przez eksperta z Wydziału Nauki o Zwierzętach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Specjalista z wydziału Technologii Żywienia SGGW nadzorował natomiast cały proces produkcyjny naszych dań.
100%
GWARANCJI
że wewnątrz słoiczków znajdują się wyłącznie naturalne, pełnowartościowe produkty dopuszczone do spożywania przez ludzi. W żadnym z nich nie znajdziesz ani śladu konserwantów, barwników ani innych syntetycznych dodatków. Wszystkie psie dania produkowane są ze świeżego mięsa.
100%
ZADOWOLENIA
ze świeżości naszych produktów. Składniki słoiczków trafiają do naszej kuchni prosto od dostawców, nigdy nie są mrożone ani nie leżakują na półce spiżarni. Dajemy gwarancję, że dostarczone dania 4dogs czekały na transport do Ciebie nie dłużej niż 4 dni.

Produkty Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 9,99 zł 11,70 zł

  Zbilansowany, domowy posiłek dla piesków preferujących drób. Największym źródłem białka jest tu białko z indyka, dzięki czemu danie jest lekkostrawne, dobrze przyswajalne, także przez psy o wrażliwym układzie pokarmowych. Dobór składników zapewnia zrównoważaną dietę dla wszystkich dorosłych piesków.

  9,99 zł 11,70 zł
  Obniżka!
 • 9,99 zł 14,00 zł

  Zbilansowany, domowy posiłek dla czworonożnych koneserów wołowiny. Skomponowany tak by sprostać najbardziej wybrednym gustom. Dobór składników zapewnia zrównoważoną dietę dla wszystkich dorosłych piesków. Szczególnie polecany jest dla czworonogów energicznych, bardziej ceniących wypoczynek w ruchu niż leżakowanie na kanapie. Świetnie nadaje się dla psów o...

  9,99 zł 14,00 zł
  Obniżka!
 • 9,99 zł 13,00 zł

  Zbilansowany, domowy posiłek dla miłośników rybnych smaków i aromatów. Bogaty w składniki odżywcze a przy tym o niższej kaloryczności. Polecany szczególnie kanapowcom i innym zwolennikom statycznego wypoczynku, oraz psom ze skłonnością do nadwagi. Danie zawiera wyłącznie białko zwierzęce z ryb (jest więc monoproteinowe) dlatego może być alternatywą dla...

  9,99 zł 13,00 zł
  Obniżka!
 • 9,99 zł 13,00 zł

  Zbilansowany, domowy posiłek dla psów, którym ciężko się zdecydować czy wolą drób czy wołowinę. Ze względu na obniżoną kaloryczność dobrze się wpisze w menu czworonogów przedkładających odpoczynek w domowym zaciszu nad długie spacery. Dobór składników dania zapewnia zrównoważaną dietę dla wszystkich dorosłych piesków.

  9,99 zł 13,00 zł
  Obniżka!
 • 9,99 zł 10,90 zł

  Zbilansowany, domowy posiłek dla psów gustujących w intensywniejszych smakach. Polecany czworonogom prowadzącym aktywny tryb życia. Dodatek podrobów wspiera funkcjonowanie wątroby. Dobór składników dania zapewnia zrównoważoną dietę dla wszystkich dorosłych piesków.

  9,99 zł 10,90 zł
  Obniżka!
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów