Zdrowe, domowe, gotowe i dostarczone pod sam nos!

Inspiracją do stworzenia receptur wszystkich potraw z naszej karty dań była troska o zdrowie, kondycję i samopoczucie psów. Współpracujący z nami eksperci w dziedzinie żywienia czworonogów potwierdzili nasze przekonanie, że pełnowartościowe, przygotowane z zachowaniem odpowiednich proporcji składników domowe jedzenie, może znacznie poprawić jakość życia naszych czworonogów. Wszystkie produkty 4dogs zachowują idealną dla psich potrzeb kompozycję białek, tłuszczów, węglowodanów, witamin i minerałów. Wybierając pudełkową dietę dla psów 4dogs, oprócz doskonałego posiłku otrzymasz:
100%
PEWNOŚCI
że podajesz psu pokarm skomponowany idealnie do jego potrzeb i wyprodukowany w sposób, który nie pozbawia pożywienia cennych dla zdrowia psa składników. Receptury naszych dań stworzone zostały przez eksperta z Wydziału Nauki o Zwierzętach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Specjalista z wydziału Technologii Żywienia SGGW nadzorował natomiast cały proces produkcyjny naszych dań.
100%
GWARANCJI
że wewnątrz słoiczków znajdują się wyłącznie naturalne, pełnowartościowe produkty dopuszczone do spożywania przez ludzi. W żadnym z nich nie znajdziesz ani śladu konserwantów, barwników ani innych syntetycznych dodatków. Wszystkie psie dania produkowane są ze świeżego mięsa.
100%
ZADOWOLENIA
ze świeżości naszych produktów. Składniki słoiczków trafiają do naszej kuchni prosto od dostawców, nie leżakują na półce spiżarni. Dajemy gwarancję, że dostarczone dania 4dogs czekały na transport do Ciebie nie dłużej niż 4 dni.
Produkty