W czym 4dogs jest lepsze od innych karm dla psów?

Lepsze suche czy mokre, gotowane czy gotowe, surowe czy poddane obróbce? Wygląda na to, że te chyba pytania pojawiać się będą tak długo, jak długo człowiek będzie karmił psa. Nie wdajemy się w dyskusję o przewadze jednego nad drugim. Ale oczywiście chcemy Cię przekonać do naszych dań. Dla nas najważniejsze są trzy argumenty, przemawiające za wyborem naszej diety:

  1. 4dogs jest przygotowanym w domowych warunkach i ze składników przeznaczonych do spożycia przez człowieka, posiłkiem pełnoporcjowym. To ostatnie określenie oznacza, że dostarcza wszystkich składników odżywczych w odpowiednich proporcjach i może stanowić jedyny pokarm przez całe życie zwierzęcia, bez ryzyka wystąpienia niedoborów pokarmowych.
  2. 4dogs jest pełnoporcjowym posiłkiem, którego receptura skomponowana została przy udziale i po aprobacie specjalistów od psiego żywienia ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
  3. 4dogs jest opracowanym przez ekspertów pełnoporcjowym posiłkiem, który został wysoko oceniony przez psy i ich właścicieli.

Dodalibyśmy jeszcze, że zaproponowana przez nas forma organizacji psich dań radykalnie zmienia sposób myślenia o odżywianiu psa bo… po prostu Cię z niego zwolni!