Risotto z udźca indyka 150g

Jedno opakowanie 4dogs zaspokaja dzienne potrzeby żywieniowe psa o masie ciała do 3 kg

Zbilansowany, domowy posiłek dla piesków preferujących drób. Największym źródłem białka jest tu białko z indyka, dzięki czemu danie jest lekkostrawne, dobrze przyswajalne, także przez psy o wrażliwym układzie pokarmowych. Dobór składników zapewnia zrównoważaną dietę dla wszystkich dorosłych piesków.

  • oparty na recepturze przygotowanej przez eksperta z SGGW
  • złożony z produktów dopuszczonych do spożycia przez człowieka
  • bez konserwantów
  • bez sztucznych barwników
  • bez glutenu
  • gotowany metodą domową w niewielkich partiach
  • energia metaboliczna - 155 kcal/100 g. posiłku
  • waga netto 150 g

Udziec z indyka - zawiera ważne mikroelementy, takie jak fosfor regulujący gospodarkę wodną, potas, odpowiedzialny za sprawność kośćca, uwalnianie energii i wchłanianie składników odżywczych, magnez, wspomagające dotlenienie komórek, żelazo oraz cynk, który wspiera system immunologiczny. Mięso indycze zawiera również znaczne ilości witamin z grupy B: niacynę, ryboflawinę i tiaminę, niezbędnych do wzrostu i prawidłowego rozwoju układu nerwowego oraz do utrzymania ogólnej sprawności organizmu. Jest ono też ważnym źródłem niezbędnej dla tworzenia czerwonych krwinek witaminy B12. Ciemne mięso z uda zawiera więcej żelaza i cynku niż jasne mięso z piersi,

Ryż -  jedno z najbardziej lekkostrawnych zbóż. Cenne źródło witaminy B która wspiera produkcję czerwonych krwinek. Ryż dostarcza dużej ilości węglowodanów złożonych, które powinny być podstawowym źródłem energii. Stanowi cenne źródło potasu (reguluje ciśnienie krwi), magnezu, żelaza i cynku (poprawiają odporność). Bogactwo ryżu to również witaminy z grupy B (regulują pracę układu nerwowego), witamina E (chroni przed wolnymi rodnikami) i błonnik (poprawia trawienie).

Marchew - zawiera silne związki przeciwutleniające, jest też jednym z najbogatszych źródeł prowitaminy A. Wspiera profilaktykę chorób serca, przyczynia się do profilaktyki nowotworów u psów, wspomaga wzrok. Jest również cennym źródłem witaminy C i K, potasu i błonnika pokarmowego.

Słoiczki 4dogs akceptują pokojową temperaturę, dlatego, dopóki są zamknięte, nie ma konieczności przechowywania ich w lodówce. Po otwarciu mogą czekać na kolejny załadunek do miski optymalnie do 48 godzin. Maksymalny okres przechowywania naszych dań to 3 miesiące od daty produkcji. Znajdziesz ją zawsze na wieczku słoiczka.

Risotto z udźca indyka 150g