Sztuka mięsa wołowego 250g

Jedno opakowanie 4dogs zaspokaja dzienne potrzeby żywieniowe psa o masie ciała do 5 kg.

Zalecana, dzienna porcja dla psów:
6-10 kg - 2 słoiki,
11-19 kg - 3 słoiki,
20-30 kg - 4 słoiki,
31-40 kg - 5 słoików,
41-50 kg - 6 słoików.

Zbilansowany, domowy posiłek dla czworonożnych koneserów wołowiny. Skomponowany tak by sprostać najbardziej wybrednym gustom. Dobór składników zapewnia zrównoważaną dietę dla wszystkich dorosłych piesków. Szczególnie polecany jest dla psów energicznych, bardziej ceniących wypoczynek w ruchu niż leżakowanie na kanapie. Świetnie nadaje się dla czworonogów o białej sierści

  • oparty na recepturze przygotowanej przez eksperta z SGGW
  • złożony z produktów dopuszczonych do spożycia przez człowieka
  • bez konserwantów
  • bez sztucznych barwników
  • gotowany metodą domową w niewielkich partiach
  • energia metaboliczna - 184 kcal/100 g. posiłku
  • waga netto 250 g

Wołowina - zaliczana jest do mięs o największych pokładach wartości odżywczych. Uważana jest za jedno z najlepszych źródeł łatwo przyswajalnego białka, odpowiedzialnego za prawidłowy wzrost, wygląd skóry, budowę kośćca i masy mięśniowej. Zawiera witaminę B6, B 12, kwas pantotenowy, fosfor, cynk, selen i niacynę.

Makaron - cenne źródło skrobi, należącej do węglowodanów złożonych. Uzyskiwana z nich glukoza stanowi paliwo energetyczne dla komórek ciała. Uwalniana powoli i równomiernie zapewnia stałe źródło energii oraz sytość na wiele godzin. Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie mózgu oraz moc mięśni.

Cukinia - jest doskonałym źródłem manganu, witaminy C i A, magnezu, błonnika, potasu, miedzi, kwasu foliowego i fosforu. Zawiera także kwasy tłuszczowe omega-3, witaminę B1, B2, B6, wapń, cynk, niacynę i białko. Dodatek cukinii wpływa na aktywację pracy wydzielniczej i motorycznej żołądka i jelit, normalizuje stan mikroflory jelitowej. Pomaga organizmowi lepiej przyswajać białka z pokarmu.

Kukurydza - nieocenione źródło błonnika, witamin z grupy B, beta-karotenu, witamin C i E oraz aminokwasów. Zawarty w niej selen wraz z witaminą E i beta-karotenem broni przed działaniem wolnych rodników i zwiększa odporność.

Słoiczki 4dogs akceptują pokojową temperaturę, dlatego, dopóki są zamknięte, nie ma konieczności przechowywania ich w lodówce. Po otwarciu mogą czekać na kolejny załadunek do miski optymalnie do 48 godzin. Maksymalny okres przechowywania naszych dań to 3 miesiące od daty produkcji. Znajdziesz ją zawsze na wieczku słoiczka.

Sztuka mięsa wołowego 250g